Hakkımızda

Syedra Medical

Hızlı & Güvenilir Medical & Sağlık Hizmetleri Sunuyoruz

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yarattığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefleriz. İnsana değer veririz, güvenilir olmak vazgeçilmezimizdir.

Çevik, hedef odaklı ve başarı azmi yüksek bir takımız, bilimsel yaklaşımlara ve sürekli gelişime inanırız.
  • Alanında Uzman Doktorlarımız
  • Evde Sağlık Hizmetlerimiz
  • Acil Ambulans Hizmetlerimiz
  • Yabancı Uyruklu Misafirlerimize Yönelik Çözümler

Tarihçe;

Syedra Medikal Grubu 2004 yılından bu yana Antalya bölgesindeki kendi sağlık merkezlerinde deneyimli kadrosuyla tıbbi hizmet vermektedir.

Grubumuzun Türkiye’nin tüm bölgelerinde Devlet ve Özel hastanelerle anlaşması olup yerli ve yabancı kişilerin sağlık sorunları ile ilgilenmekte.

Çok sayıda yabancı sağlık sigorta şirketleri ile anlaşması bulunmaktadır.

Grubumuz, nitelikli hizmetleri, titiz çalışmaları, arkadaşça yaklaşımı, sağlıklı iletişimi, hızlı erişilebilirliği, hızlı tanı konulması ve tıbbi tedavinin hızlı bir şekilde sonuçlandırılması nedeniyle hastalarımız tarafından tercih ve takdir edilmektedir.

Vizyonumuz

Syedra Medikal Grubu için ana gaye hasta memnuniyetidir. Doğru tıbbi hizmet için, organizasyon gücü, nitelikli ve yeterli sayıda personel gereklidir. Bunu sağlamak için insan kalitesine yatırımlar yapılmaktadır.

Antalya’daki kendi tıp merkezlerimizde, Türkiye’deki tüm bölgelerin Devlet ve Özel hastanelerinde anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarında her alanda eğitimli ve uzman kadrolar tarafından hizmet verilmektedir.

Tıbbi hizmetlerin ertelenememesi nedeniyle, Syedra Medical Group olarak, modern sağlık ihtiyacı anlayışına göre altyapı oluşturulmuştur. En son teknolojik cihazları hassas ve doğru kullanmak, çok yönlü güvenlik ve memnuniyet, toplumu-aileleri ve bireyleri kapsayan sağlık hizmetlerinin ana faktörüdür.

Sağlık hizmeti sunumunda temel bir unsur olarak, azami saygılı ve nitelikli insan gücü sağlamak çok önemlidir.

Mevcut kalitenin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için, Syedra Medikal Grup’ta her zaman ilgili programlar uygulanır.

Misyonumuz

Uluslararası standartlara göre en gelişmiş teknolojik cihazlarla, kurum içinde seçkin ve uzman personelle hizmet vermek.

Muayene ve tedavi sırasında hastalarımızın memnun kalmasını sağlamak, hasta haklarına ve bağlı olduğumuz mesleki etiğe saygı göstermek temel misyonumuzdur.

Şubelerimizle Antalya ve Alanya bölgesinde geniş bir alanda hızlı ve etkin bir hizmet verilmekte olup hastaya ulaşmanın maksimum süresi 40 dakikadır.

Hastanın ikametinden kliniğe geliş ve klinikten otele dönüş ücretsizdir!

Bizimle en kaliteli ve hızlı iletişim için, e-posta / SKYPE / WhatsApp / Viber e-postalarını kullanabileceğinizi de not etmek isteriz.

Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Her operatör, akıcı bir şekilde Rusça, İngilizce ve Türkçe konuşmaktadır.

Hizmetlerimiz:

  • Turistin Sağlığı;
  • Evde Bakım Hizmetleri;
  • Assistans aracılığıyla Tıbbi yardım;
  • Çağrı Merkezi (7/24) Türkçe, İngilizce, Rusça konuşan operatörler.

İçtenlikle, Syedra Medikal Grubu

Sizi Dinliyoruz

Her bir misafirimizi can kulağı ile dinliyor ve sizlere değer veriyoruz.

Online Doktorlarımız

Bu yaşadığımız zor günlerde yetenekli doktorlarımız hizmetinizde.

Syedra Ailesi

Syedra Group olarak büyük bir aileyiz ve her geçen gün dahada büyüyoruz.

Acil Durum Merkezi

En zor anlarınızda sizlere en iyi hizmeti vermek için kendimizi adadık.

Neden Syedra Medical?

Grubumuz, nitelikli hizmetleri, titiz çalışmaları, arkadaşça yaklaşımı, sağlıklı iletişimi, hızlı erişilebilirliği, hızlı tanı konulması ve tıbbi tedavinin hızlı bir şekilde sonuçlandırılması nedeniyle hastalarımız tarafından tercih ve takdir edilmektedir.

Şubelerimizle Antalya ve Alanya bölgesinde geniş bir alanda hızlı ve etkin bir hizmet verilmekte olup hastaya ulaşmanın maksimum süresi 40 dakikadır.

Grubumuzun Türkiye’nin tüm bölgelerinde Devlet ve Özel hastanelerle anlaşması olup yerli ve yabancı kişilerin sağlık sorunları ile ilgilenmekte. Çok sayıda yabancı sağlık sigorta şirketleri ile anlaşması bulunmaktadır.

Bizimle en kaliteli ve hızlı iletişim için, e-posta / SKYPE / WhatsApp / Viber e-postalarını kullanabileceğinizi de not etmek isteriz. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir. Her operatör, akıcı bir şekilde Rusça, İngilizce ve Türkçe konuşmaktadır.

SYEDRA MEDİKAL ŞUBELERİ;

Mahmutlar Mah. 212. Sok. No:6/A Alanya | Antalya / Türkiye

(+90) 242 528 5340 | (+90) 530 321 1331

Avsallar Mah. Atatürk Cad. No: 18/A (Orion City 7A Blok 14 Nolu İşyeri)

Alanya | Antalya / Türkiye

Merkez Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı N: 174 Okurcalar Alanya | Antalya / Türkiye

X
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?